برپایی نمایشگاه دفاع مقدس

حضور معاون اجرایی سپاه جوادالائمه(ع)در غرفه سازمان اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه جوادالائمه(ع)خراسان شمالی

نمایشگاه عملکرد سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه جوادالائمه(ع)

هفته دفاع مقدس گرامی باد.

برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در دهکده مقاومت بسیج استان خراسان شمالی با برپایی غرفه های نمایشگاهی با هدف آشنایی با دلاورمردیهای رزمندگان اسلام آغاز شد.

در این نمایشگاه غرفه سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری شروع به کار کرد و در این نمایشگاه با نمایش عملکردها و اعزامهای مختلف استانی به مناطق عملیاتی و حضور زائرین به نمایش در آمده که با حضور معاون اجرایی سپاه جوادالائمه(ع)سرهنگ شجاع این غرفه افتتاح و آماده سازی گردید.

به گزارش خبرنگار کوله بار سرهنگ شجاع ضمن بازدید از این غرفه نسبت به راهکارهای اجرایی برای اطلاع رسانی دقیق تری برای آگاهی زائرین و عموم مردم ارائه کردند.

معاون اجرایی سپاه جوادالائمه(ع)در جمع کارکنان سازمان اردویی ،راهیان نور و گردشگری ضمن اهمیت راهیان نور در اطلاع رسانی و مقابله با جنگ نرم دشمن ،دقت لازم کارکنان در نوع آگاهی رسانی به عموم را امری مهم و اساسی دانست و از برپایی نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس تقدیر کرد.

[[{"fid":"714","view_mode":"default","type":"media","link_text":null,"attributes":{"height":"240","width":"320","class":"media-element file-default"}}]]

[[{"fid":"718","view_mode":"default","type":"media","link_text":null,"attributes":{"height":"247","width":"330","class":"media-element file-default"}}]]

 

https://khshomali.koolebar.ir/node/646

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.