این مطلب ۷۵ بار خوانده شده
جوان حبشه اي در مراسم جايزه باروت خيس:

كشوري كه ولايت فقيه ندارد، شكست مي خورد

عبدو سعيد محمدي مهمان خارجي كنگره ره آورد سرزمين نور گفت: ايراني ها قدر ولايت فقيه را بدانند، كشوري كه ولايت فقيه ندارد شكست مي خورد.
نسخه مناسب چاپ

عبدو سعيد محمدي مهمان خارجي كنگره ره آورد سرزمين نور در شلمچه گفت: مردم ايران، شما در زمان جنگ تنها جنگيديد اما الان در دنيا تنها نيستيد و حتي اگر دولت ها با شما نباشند ما مردم دنيا با شما و در كنار شما هستيم.

وي با اشاره به وجود نعمت ولايت فقيه در ايران افزود: امريكا كه از سلاح شما نمي ترسد چون خودش هم سلاح و موشك دارد، بلكه آنها از وجود ولايت فقيه در ايران مي ترسند.

وي كه از حبشه به اين مراسم دعوت شده ادامه داد: دولت ها يك ايراد به ايران وارد مي كنند و اگر ايران اين ايراد بزرگ از منظر آنها كه همان ولايت فقيه است را نداشت، شكست مي خورد.

عبدو سعيد با اشاره به تبعيت شهدا از ولايت فقيه و پيروزي در جنگ افزود: در اينترنت و شبكه هاي خارجي از ايران فيلم هاي توليد شده غير واقعي را پخش مي كنند تا در اراده مردم تزلزل ايجاد كرده و اين مردم قوي را شكست دهند.

وي اظهار داشت: رييس جمهور اوباما و همسر وي علاقه بسياري به دختران خود دارند اما متاسفانه شاهد هستيم كه هر روزه دختران و كودكان زيادي در عراق و افغانستان و آفريقا به دليل وحشيگري امريكايي ها و سياست هاي غلط بي گناه كشته مي شوند.

گفتني است در مراسم جايزه باروت خيس مهمانان خارجي از ۳۷ كشور جهان حضور يافتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.